30 yıla yaklaşan bir sürede doğru ürünü, doğru fiyata, doğru şartlarda alma konusunda ciddi bir deneyim, bilgi birikimi ve ilişkiler ağına sahip olduk. Büyük bir emek ve mücadeleyle kazanılan bu değerleri paylaşmak ve potansiyel müşterilerimizin yararına sunmak için Arpaçay’ı kurduk.

Organize sanayi bölgelerinin kalbindeki bir lokasyonda bulunan, gıda ve dayanaksız tüketim ürünleri depolaması ve sevkiyatına göre özel olarak düzenlenmiş 3.000 metrekarelik depomuzda, 20 personel ve 8 araçla hizmet veriyoruz.

MİSYONUMUZ

Arpaçay sadece ofis malzemeleri tedarikçisi değildir. Konusunda bilgili ve uzman ekibimiz, size özel tavsiye ve rehberlikle ihtiyacınız olan her şeyi rakipsiz bir fiyata, hızlı ve verimli bir şekilde almanıza yardımcı olur. Çalıştığınız her yerde size eksiksiz bir ürün ve hizmet yelpazesi sunarak, neye ihtiyacınız olursa olsun, size yardımcı olmaktan büyük memnuniyet duyarız.

VİZYONUMUZ

Arpaçay’da daha çok çalışmayı, daha akıllı düşünmeyi, daha ileriye ulaşmayı ve rakiplerimizden daha fazlasını sunmayı hedefliyoruz. Hizmet odaklı bir ofis tedarikçisiyiz, bu da müşterilerimizi (yani sizi) ilk sıraya koyduğumuz anlamına geliyor!